Pulibet Müşteri Hizmetleri

Ülkemizde 2015 yılı itibariyle faaliyetlerine start veren bahis sitesi Pulibet bu uygulamalarını hayata geçirmek için öncelikle Curacao ülkesinde bir merkez ofis tutarak vergi mükellefi olmuştur. Gerekli uygulamaları sağladıktan sonra lisansını alan bet markası bu ada ülkesinin yasalarına göre faaliyetlerine başlamıştır. Ülkemizde Türkçe, İngilizce ve Rusça olarak hizmet veren bet markası üyeleriyle sağladığı iletişim kanalları ile de fark yaratmaktadır. Kullanıcılar bu yollardan istediğini kullanarak siteye bağlanabilir ve tüm sorunlarına çözüm bulabilir. Bu yazımızda sizlere Pulibet Müşteri Hizmetleri ile hangi kanallardan iletişim kurabileceğinizi anlatacağız. Ayrıca hangi kanaldan hangi işlemleri yapabileceğinizi söyleyeceğiz.

Pulibet Müşteri Hizmetleri Departmanı Bölümleri

Pulibet kullanıcıları ile iletişim kurmaya son derece önem veren bir bet markasıdır. Bu yüzden üyeler istedikleri seçenek ile site yönetimiyle iletişim kurabilir ve hizmet alabilirler. Sitede yer alan iletişim kanallarını şöyle açıklayalım:

  • Canlı Destek Hattı: Bu servis ana sayfada yer alan 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren bir departmandır. Bu bölümde görev yapan personeller günün her anı hizmettedir. Üyeler istedikleri an buraya bağlanarak tüm sorunlarına çözüm bulabilir. Bu personeller sitenin tüm hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgiye sahiptir. Bu sekmeye tıkladığınızda ayrı bir sayfa açılır. Burada kullanıcı adı, isim ve mail adresi vererek hangi departmana bağlanacağınızı seçebilirsiniz. Ayrıca departmanları çevrim içi olma durumunu da görebilirsiniz.
  • Mail Servisi: Bu bölümde ise genel olarak belge gönderimine yönelik işlemler yapılır. Site yönetimi sizden bir belge istediği anda bu servise yollayarak değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca burada görev yapan personeller sitenin adres değişikliklerini de otomatik olarak bildirir ve sizlere kayıt işlemi sırasında aktivasyon mailini otomatik olarak gönderir. Kullanıcılara mutlaka buradaki şikayetleri hakkında dönüş yapılır.
  • Telefon İletişimi: Site yönetimi ülkemiz kanallı olan 0216 240 01 16 nolu hat üzerinden de destek sağlamaktadır. Yani bir görevli ile konuşmak isterseniz buradan yazarak direkt iletişime girebilir ve hemen yaşadığınız sorunu buradan iletebilirsiniz. Bu sayede tüm sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.
pulibet müşteri desteği
Pulibet Müşteri Hizmetleri Servisi

Pulibet Müşteri İşlemleri

Pulibet Müşteri Hizmetleri sizlere şu konularda yardımcı olabilir:

  • Şikayetler: sitede yaşadığınız tüm sorunları ve önerileri bu kanallar üzerinden ileterek çözüm bulunmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız öneriler de değerlendirilir.
  • Bonus Alma: Hak ettiğiniz bir bonus olması durumunda canlı destek hattı üzerinden başvuru yaparak ödülü alabilirsiniz. Bunun için şartları sağlamanız gerektiğini de unutmayın.
  • Para Çekme: Para çekme işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle bir para çekme talebi oluşturmanız şarttır. Bunu yapmayan kullanıcıların başvuruları kabul edilmez. Ayrıca burada eksiksiz bilgi vermeniz gerekir.
  • Belge Gönderimi: Bu bölümden sizden istenen belgeleri mail üzerinden gönderebilirsiniz.
  • Banka Bilgileri: Siteye banka havalesi ile aktarım yapmak isteyen kullanıcılar canlı destek hattı üzerinden sitenin hesap bilgilerini öğrenmelidir.

[excerptlist num=6 display=’Vertical’ ]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir